Hakkımızda

Büyükhanlı Park Hotel

1996 yılından bu yana hizmette olan, başkentin kalbi Çankaya’da, Çankaya Köşkü karşısında bulunan Büyükhanlı Park Hotel, şehrin simgesi olan Atakule’ye 800 mt, Kızılay’a 3 km ve Esenboğa Havalimanı’na 33 km mesafededir. Özel konumundan dolayı elçiliklere de oldukça yakın olan Büyükhanlı Park Hotel, alışveriş merkezlerine de sadece 10 dakika uzaklıktadır.

123 odamız ile sizlere kaliteyi, konforu ve yaşam estetiğini sunuyoruz. Dekorasyon tarzı ve her talebe cevap veren imkanları ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Büyükhanlı Park Hotel olarak ilke edindiğimiz çevreye hassayiyet gösteren hizmet anlayışı ile, Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri Projesi kapsamında, 2018 yılından itibaren Yeşil Yıldızlı Oteller’in arasında yer almaktayız. Ayrıca bu evrenin yalnızca biz insanlara ait değil, evcil dostlarımızla paylaştığımız bir dünya olduğu inancımızla, evcil hayvanlarınızı da otelimize kabul ediyoruz.

Yılların tecrübesi ve bugünün yenilikleriyle siz değerli konuklarımıza huzurlu, güvenli ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor , gelecekte de sizlere aynı güzellikleri sunmak için hizmet vermekten onur duyuyoruz…

Odalar

123 odamız ile sizlere kaliteyi, konforu ve yaşam estetiğini sunuyoruz. Dekorasyon tarzı ve her talebe cevap veren imkanları ile hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Ziyafet ve Toplantı

Park Hotel düğün, kongre, balo, eğitim ve tanıtımlarınız için tüm teknolojik ekipmanlarla donatılıp, farklı tasarımların özenle dekore edildiği, 3 farklı salonumuzda her türlü ihtiyaca cevap verebilecek olanaklar sunuyoruz.

Restoran ve Bar

Park Restoranın sıcak atmosferinde zengin açık büfe ile güne başlayıp, öğle ve akşam yemekleriniz için Türk ve Dünya mutfağının seçkin lezzetlerini tadabilirsiniz.

Fitness ve Havuz

Park Hotel sağlık klubü, fitness, sauna, jakuzi, buhar odası ve masaj birimlerinden oluşan kompleksiyle yoğun iş temposu ve stresten uzaklaşarak formda ve sağlıklı kalmanıza fırsat sunuyor.

Otopark

Günlük,haftalık, aylık ve yıllık kapalı otopark üyeliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen otelimizle iletişime geçiniz. Otoparkımız (kapalı ve açık) misafirlerimize ücretsizdir.

Sertifikalarımız